Győr-Moson-Sopron megye -
Mosonmagyaróvár, Tégla lakás
19 900 000 Ft (48 894 €)
Hirdetés feladója:
Ingatlaniroda
Pontos cím:
Mosonmagyaróvár
Típus:
Eladó
Belső irodai azonosító:
LK045909-4300965
Alapterület:
40 m²
Építés éve:
1980
Egész szobák száma (12 m² felett):
1 db
Félszobák száma (6-12 m² között):
0 db
Emelet:
földszint
Ingatlan állapota:
közepes állapotú
Komfort:
összkomfortos
Fűtés:
egyéb
Lift:
nincs
Akadálymentesített:
nincs
Napelem van?:
nincs
Erkély:
nincs
Légkondicionáló:
van
Tájolás:
dél-kelet
A lakás falazata:
Tégla
Leírás
Kedves Érdeklődők!
Mosonmagyaróváron , mosoni városrészén megvételre kínálunk egy tégla építésű 42 m2-es udvari lakást.
Az ingatlant 1960-ban építették.Műanyag nyílászárókkal felszerelt.A lakás áll egy konyha- étkezőből, egy szobából, és egy fürdő- mellékhelyiségből.Az ingatlan melegéről, illetve hűtéséről klíma gondoskodik
.A közös udvaron van lehetőség kis terasz kialakítására, és a parkolás is itt megoldott.Az ingatlan tömegközlekedés szempontjából kiváló helyen van, a közelben található élelmiszerbolt, patika, orvosi rendelő.
Elsősorban egyedülállóknak, illetve pároknak ajánlanám az ingatlant,, de nyugdíjasok, illetve befektetőknek is kivételes választás lehet.
Irodánk készséggel segít Babaváró, Felújítási hitel ügyintézésben is. Ha felkeltette ez a kiváló áron lévő lakás az érdeklődését, akkor keressen bizalommal. Hibás hirdetés bejelentése